• Kategorie
  • Szukaj
  • BHP

Przylepiec z tkaniny bawełnianej, pokrytej jednostronnie klejem akrylowym_charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną_odporny na wodę_łatwy do dzieleni...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
9.02
szt. Do przechowalni

Bezpieczeństwo i higiena pracy. 

 

  1. Apteczki i materiały opatrunkowe: apteczki to specjalne pojemniki służące do przechowywania leków i materiałów opatrunkowych, takich jak bandaże, plastry lub środki dezynfekujące. Materiały opatrunkowe to różne produkty służące do opatrywania ran lub leczenia drobnych urazów, takich jak opaski uciskowe, gazy lub środki antyseptyczne.

  2. Ochrona rąk: ochrona rąk to różne produkty służące do ochrony rąk przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak chemikalia, promieniowanie UV lub zimno. Może to obejmować rękawice ochronne, krem do rąk lub środki dezynfekujące.

  3. Tabliczki BHP: tabliczki BHP to specjalne oznaczenia informujące o zagrożeniach lub ograniczeniach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Są one umieszczane w miejscach pracy, aby informować pracowników o zasadach bezpieczeństwa lub o potencjalnych niebezpieczeństwach.

  4. Ochrona dróg oddechowych: ochrona dróg oddechowych to różne produkty służące do ochrony dróg oddechowych przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak pyły, gazy lub opary chemiczne. Może to obejmować maski ochronne, filtry powietrza lub wentylatory ochronne.