• Listwa zasilająca TRACER PowerGear 3,0 m Black (5 gniazd) TRALIS46844

Symbol: xa 0751289
57.58
szt. Do przechowalni
Opinie
Cena przesyłki 24.5
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Transport - GLS / Becpak 24.5
Transport - GLS / Becpak pobranie 27
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 734 488 096

Zostaw telefon

Listwa zasilająca TRACER PowerGear

Listwa zasilająca to wygodne i ekonomiczne urządzenie przeznaczone do użytku w domu i biurze. Tracer PowerGear wyposażona została w specjalny system blokad mechanicznych, który chroni dzieci przed możliwością porażenia prądem przy próbie kontaktu z przewodem fazowym. Listwa zasilająca Tracer PowerGear może służyć jako zwykły przedłużacz, a także jako ochrona przed czynnikami środowiska (np. wyładowaniami atmosferycznymi) oraz wahaniami napięcia w gniazdach sieciowych. Takie zabezpieczenie sprawdzi się i w domu i w biurze. Wysokiej jakości przewód sieciowy jest zgodny z normą VDE.

Norma VDE

Przewód zasilający listwy Tracer PowerGear jest zgodny z normą VDE, co oznacza, że spełnienia wymagania dotyczących jakości i bezpieczeństwa przewidziane dla sprzętów i produktów elektrycznych. Kupując urządzenie zgodne z normą VDE, możemy być pewni, że zostało ono przebadane pod względem elektrycznym, mechanicznym, toksycznym, termicznym i radiologicznym sprawdzono odporność urządzenia na czynniki, które bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy z nim.

Specyfikacja

" 5 gniazd.

" System blokad mechanicznych.

" Automatyczny wyłącznik.

" Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe.

" Podświetlany wyłącznik.

" Maksymalna moc 2300 W.

" Obudowa z tworzywa niepalnego.

" Przewód sieciowy zgodny z normą VDE.

" Kabel zasilający o długości 3 m.

 

Układ przeciwprzepięciowy

Układ przeciwprzepięciowy zapewnia ochronę przed uszkodzeniem z powodu występujących w sieci elektrycznej przepięć (chwilowych wzrostów napięcia) spowodowanych np. wyładowaniami atmosferycznymi.

Informacje o produkcie
Marka Tracer
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.