• Drukarka przenośna etykiet DYMO LabelManager 420P zestaw walizkowy, klawiatura ABC S0915480

Symbol: udk0330053
1375.15
szt. Do przechowalni
Opinie
Cena przesyłki 24.5
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Transport - GLS / Becpak 24.5
Transport - GLS / Becpak pobranie 27
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 734 488 096

Zostaw telefon

Drukarka przenośna etykiet DYMO LabelManager 420P zestaw walizkowy.

Przenośna i wysokowydajna

Drukarka przenośna etykiet DYMO LabelManager 420P to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wygodnego i mobilnego urządzenia do drukowania etykiet. Dzięki swojej kompaktowej wielkości możesz zabrać ją ze sobą wszędzie, gdzie jej potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, na spotkaniu lub w podróży służbowej - ta drukarka będzie zawsze gotowa do działania.

Wygodny zestaw akumulatorowy

DYMO LabelManager 420P została wyposażona w wygodny zestaw akumulatorowy, który umożliwia korzystanie z niej bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej. To oznacza większą swobodę i elastyczność użytkowania. Możesz używać drukarki nawet tam, gdzie nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego. Po prostu naładuj akumulatory przed użyciem i ciesz się pełną funkcjonalnością przez długi czas.

Duży podświetlany wyświetlacz

LabelManager 420P posiada duży podświetlany wyświetlacz LCD, który zapewnia łatwe odczytywanie informacji nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki temu możesz szybko i precyzyjnie wprowadzać tekst, wybierać fonty oraz dodawać efekty tekstowe do swoich etykiet. Niezależnie od warunków otoczenia, będziesz mógł skupić się na tworzeniu profesjonalnych etykiet.

Łatwe połączenie z komputerem

Drukarka DYMO LabelManager 420P może być łatwo podłączona do komputera typu PC lub Mac za pomocą kabla USB. Po podłączeniu możesz korzystać z oprogramowania DYMO Label Software, które umożliwia projektowanie etykiet na ekranie komputera. Możesz dodać kod kreskowy, logo lub grafikę do swoich etykiet, aby nadać im jeszcze bardziej profesjonalny wygląd. To idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących drukować duże ilości etykiet w krótkim czasie. Drukarka przenośna etykiet DYMO LabelManager 420P zestaw wal to niezastąpione narzędzie dla wszystkich tych, którzy potrzebują mobilnego urządzenia do drukowania wysokiej jakości etykiet w dowolnym miejscu i czasie. Wygodny zestaw akumulatorowy, duży podświetlany wyświetlacz oraz możliwość połączenia z komputerem sprawiają, że ta drukarka jest nie tylko funkcjonalna, ale także bardzo łatwa w obsłudze. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, na spotkaniu lub w podróży służbowej - DYMO LabelManager 420P będzie zawsze gotowa do działania.

 

Przenośna, wysokowydajna drukarka etykiet LabelManager 420P wyposażona jest w wygodny zestaw akumulatorowy, duży podświetlany wyświetlacz i interfejs użytkownika z szybkim dostępem do klawiszy, fontów i efektów tekstowych. Połącz drukarkę z komputerem typu PC lub Mac i użyj oprogramowania DYMO Label Software, by projektować na ekranie komputera etykiety z kodami kreskowymi, logami i grafikami albo drukować pakiety etykiet z tekstu w arkuszu kalkulacyjnym lub bazie danych. To kompletny zestaw etykietujący z drukarką etykiet, 4 rolkami etykiet D1, 2 zasilaczami (EU i UK), zestawem akumulatorowym i walizką.

Informacje o produkcie
Katalog_2021roz Etykiety i system idetyfikacji
Katalog_2021naz Przenośna drukarka etykiet DYMO LabelManager 420P zestaw walizkowy, klawiatura ABC S0915480
Wesja tak
Katalog_2021mar Dymo
Czas dostawy 72h
Katalog_2021kod S0915480
Wersja_Katalogu Katalog_2021
Katalog_2021 06.14
Marka Dymo
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.